Tampa: (727) 253-4667     Miami: (305) 902-1553

Lexium PLLC - Attorneys in Tampa & Miami, FL

Cфери практики

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Наша команда має глибоке розуміння специфіки індустрії охорони здоров'я і високих стандартів, що застосовуються в даній iндустрії. Законодавча база яка регулює розробку і маркетинг медичних і фармацевтичних товарів і послуг досить ширoка і складна. Наші послуги у сфері охорони здоров'я включають структуризацію угод і взаємовідносин з постачальниками медичних послуг. Ми надаємо юридичні консультації в таких передових сферах як телемедецина та інтернет-маркетинг медичних продуктів і послуг. Ряд наших юристів мають практичний досвід управління власним бізнесом у сфері охорони здоров'я і в деталях розуміють тонкощі і складнощі специфіки бізнесу в цій високо-регульованій галузі. Ми не просто інформуємо наших клентів про регуляторні аспекти законодавства і потенційні ризики, але надаємо практичні поради для досягнення поставлених нашими клієнтами завдань і цілей.

Наші сильні сторони:

 • Ми представляємо фармацевтичні компанії, фармацевтів і бізнеси, що займаються постачанням фармацевтичного і медичного обладнання. Зокерма, ми надаємо консультації щодо дотримання регуляторних аспектів чинного законодавства включаючи Закон штату Флорида про фармацевтичну діяльність (the Florida Pharmacy Act); Закон про регульовані субстанції (the Controlled Substances Act), Закон про харчові добавки і косметику (the Food Drug and Cosmetic Act), та Закон про переміщуваність і підзвітність страхування здоров'я (HIPAA). Також ми надаємо консультації щодо дотримання норм законодавства у сфері захисту від шахрайства, недобросовісних претензій, cамореклами та інших аспектів законодавства в області регулювання охорони здоров'я і фармацевтики.
 • Користуючись мультидисциплінарним підходом і досвідом, ми успішно надаємо послуги нашим клієнтам в питаннях структуризації та фінансування транзакцій у сфері злиття і поглинань, у тому числі проводимо юридичний аудит.
 • Ми консультуємо і надаємо супровід у сфері ліцензування, акредитації та сертифікації, включаючи сприяння компаніям що тільки виходять на ринок, і сприяння при зміні власника. До наших послуг входять консультації і супровід у галузі структуризації корпоративного управління, а також створення компаній, включаючи підготовку установчих документів різного рівня складності.
 • Наша команда надає консультації з питань трудового права, в тому числі ми консультуємо з приводу угод про відмову від конкуренції (covenants not to compete) та інших обмежувальних угод.
 • Ми представляємо інтереси наших клієнтів в стосунках з федеральними структурами і структурами штату Флорида, включаючи Агенство з забезпечення дотримання законів про наркотичні речовини, департамент охорони здоров'я штату Флорида, Агенство з управління охороною здоров'я штату Флорида і в інших органах, що регулюють сфери охорони здоров'я і фармацевтики.
 • Наша команда також має досвід представлення інтересів клієнтів у федеральних судах і судах штату Флорида у разі виникнення суперечок у сфері охорони здоров'я і фармацевтики.
 • Також ми консультуємо геріатричні центри (резиденції для проживання літніх людей) з питань складання контрактів з резидентами, так само як і з питань дотримання регуляторних аспектів чинного законодавства.
 • Ми консультуємо лікарів які спеціалізуються в різних галузях медицини, медичний персонал, медичні групи, клінічні лабораторії і маркетингові групи з питань складання контрактів, питань злиття і поглинань, і з питань дотримання регуляторних аспектів чинного законодавства.

на початок сторінки

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРАВО

Наші юристи володіють глубоким розумінням господарських процесів, індустрій та функціонування бізнесу клієнтів. Ми маємо досвід представлення інтересів клієнтів в різноманітних галузях промисловості та використовуємо бізнес-орієнтований підхід при наданні консультацій. Завдяки нашій структурі і гнучкості, ми маємо можливість надавати високоякісні послуги із застосовуванням індивідуального підходу як великим компаніям (включаючи передові технологічні компанії), так і невеликим родинним підприємствам. Ряд наших юристів мають власний успішний підприємницький досвід в різних сферах підприємницької діяльності або досвід роботи штатними юристами в компаніях і копрораціях у різних галузях промисловості. Ми представляляємо інтереси найбільш успішних корпоративних клієнтів у Флориді і на національному рівні. Наша команда професіоналів надає консультації з різних аспектів комерційного права та суворо дотримується обумовлених з клієнтом часових і фінансових обмежень. Наш практичний досвід допомогає нашим клієнтам уникати помилок у створенні і управлінні підприємствами.

Наші сильні сторони:

 • Ми консультуємо і надаємо супровід в різних сферах комерційного права. Наші юристи мають значний досвід юридичного супроводу комерційних транзакцій, організації і реорганізації підприємств, складання установчих докуменов і комерційних контрактів ( вкючаючи договори купівлі-продажу, надання послуг, трудові контракти).
 • Наша команда надає супроводження бізесу клієнтів як на початкових стадіях його заснування та фінансування, так і при подальшому розвитку. Наш практичний досвід допомогає нашим клієнтам уникати юридичних помилок при формуванні та веденні бізнесу.
 • ми надаємо конусльтації з різних аспектів забезпечення фінансування бізнесу, включаючи конвертовані облігації, традиційні кредити, інвестиції в акціонерний капітал. Ми супроводжуємо кожен етап фінансування, сприяємо в переговорах і готуємо необхідну документацію.
 • Ми представляємо інтереси як кредиторів, так і боржників. Наша команда має досвід супроводу різноманітних фінансових проектів за участю локальних, регіональних і національних банків і фінансових установ.
 • Наша команда має значний досвід роботи з різними видами комерційних договорів. Наші можливості і практичні навички дозволяють нам розробляти індивідуальні контракти що відповідають бізнес- моделям та вимогам клієнтів.
 • Ми представляємо інтереси ряду стартапів і нових технологічних компаній, включаючи складання ліцензійних контрактів і договорів що забезпечують захист на об'єкти інтелектуальної власності.
 • Наша команда має значний досвід супроводу cкладних і комплексних угод по злиттю і поглинанню ("M&A” угод), у тому числі трансграничних угод. Ми пропонуємо практичний і в той же час комплексний підхід до вирішення юридичних питань в даній сфері права. Ми надаємо супровід як багатомілйонних операцій по злиттю і поглинанню, так і невеликих операцій.
 • Ми маємо значний досвід представлення інтересів клієнтів у сфері спільної діяльності і стратегічного партнерства.
 • Ми використовуємо наше знання особливостей законодавства та значний практичний довід при наданні консультацій клієнтам в сфері регуляторних питань діючого законодавства.
 • Наша команда надає консультації в галузі комерційних суперечок і докладає максимум зусиль для успішного досудового врегулювання таких суперечок.

на початок сторінки

НЕРУХОМІСТЬ

Нерухомість у Флориді традиційно користуєтся надзвичайним попитом. Наша команда має значний досвід у сфері купівлі-продажу нерухомості і практичні навички сприяючі успішному супроводу угод. Ми надаємо супровід і консультації з питань трастових фондів, перевірки і cтрахування ризиків права власності, виступаємо агентами по закриттю угод для будь-якого типу житлової і комерційної нерухомості. Ми представляємо інтереси провідних девелоперів Тампа Бэй. Наші послуги не обмежуються тільки супроводом угод з придбання і фінансування нерухомості, але також включають усі основні аспекти опраций з нерухомістю включаючи оренду, експлуатацію, управління, а також ефективний правовий захист захист права власності на нерухомість.

Наші сильні сторони:

 • Наша команда фахівців представляє інтереси як місцевих, так і іноземних клієнтів на всіх стадіях операцій з житловою і комерційною нерухомістю (включаючи офісні і торгові центри, медичні і фармацевтичні установи, приватні резиденциї і кондомініуми).
 • Ми працюємо з продавцями і покупцями нерухомості у сфері безподаткового обміну за правилом 1031 (угода по обміну власності, яка відповідно до правила 1031 Кодеса внутрішніх доходів США проводиться без сплати податку на приріст капіталу).
 • Ми виступаємо агентами зі страхування ризиків права власності і агентами зі закриття угод.
 • Ми представляємо інтереси асоціацій домовласників і кондомініумів з різних аспектів права, включаючи стягнення регулярних і єдиноразових платежів, примусове виконання зобов'язань, складання і зміну необхідної внутрішньої документації і узгодження її з відповідними державними установами, проведення переговорів що стосуються різних видів договорів у сфері нерухомості, підготовку матеріалів для щорічніх виборів та зборів.
 • Ми представляємо інтереси асоціацій домовласників і кондомініумів в судах штату Флорида, а також в арбітражних судах.
 • Наша команда спеціалістів розробляє договори оренди житлової та комерційної нерухомості (в тому числі промислової нерухомості, торгівельних та офісних центрів).
 • Ми представляємо інтереси орендодавців і орендарів у судових інстанціях.

на початок сторінки

ГОСПОДАРСЬКІ СПОРИ

Юристи нашої фірми мають значний досвід і володіють професійними ноу-хау що дозволяють ефективно представляти інтереси наших клієнтів в судових інстанціях. Наші юристи індивідуально підходять до кожної справи і розробляють найбільш ефективні судові стратегії для досягнення цілей клієнтів. Водночас, ми дотримуємся думки, що традиційний судовий розгляд не завжди може бути найбільш прйнятним і економічно вигідним способом вирішення спорів. Наша команда володіє знаннями і досвідом для сприяння ефектвному врегулюванню суперечок на досудовій стадії, що дозволяє в значній мірі мінімізувати фінансові і часові затрати клієнтів. У випадках коли інтереси клієнта вимагають звернення до суду, ми активно працюємо для досягнення ефективного представництва інтересів нашх клієнтів у судовому процесі. Наші юристи мають значний досвід представництва інтересів клієнтів у федеральних судах і в судах штату Флорида, а також в зарубіжних судах і арбітражах. Послуги фірми включають представництво інтересів клієнтів при розгляді судами різних категорій комерційних спорів, у тому числі суперечок в таких сферах як комерційна нерухомість, комісійні платежі брокерам, спори в будівельній сфері, спори в області охорони здоров'я і фармацевтики, корпоративні спори між між акціонерами/учасниками господарських товариств, спори про розірвання або зміну цивільно-правових договорів, визнання угод недійсними, спори про стягнення заборгованості, а також трудові спори.

Наші сильні сторони:

 • Наші юристи володіють глибоким розумінням складних комерційних процесів, бізнес завдань і галузевої специфіки різноманітних бізнесів, а також мають суттєвий практичний досвід юридичного супроводження комерційних спорів різного рівня складності.
 • Ми маємо значний досвід досудового врегулювання спорів, включаючи арбітражне врегулювання і проведення переговорів з мирного врегулювання спорів.
 • Наші юристи знаходяться в постійному і безпосередньому контакті з клієнтами і застосовують індивідуальний підхід до кожного судового спору, розробляючи індивідуальні стратегії для ефективного вирішення найскладніших завдань.
 • Ряд наших юристів мають досвід представлення інересів клієнтів в міжнародних спорах в міжнародних судах та арбітражах.

на початок сторінки

МІЖНАРОДНІ УГОДИ

Наші юристи мають значний досвід комплексного супроводу. Ми надаємо консультації і супровід транснаціональних угод з різних правових аспектів, включаючи спільну діяльність, ліцензійні договори, різні види комерційних контрактів, фінансування, інвестиційну діяльність і комерційні спори. Ряд наших юристів вільно володіє іноземними мовами у тому числі іспанською, італійською, російською і українською, а також є власниками бізнесів в країнах Латинської Америки. Наш досвід, контакти, а також наша присутність в такому важливому регіональному центрі Флориди як Майямі, дозволяють нам встановлювати надійні партнерські зв'язки з юридичними фірмами в країнах Латинської Америки. При необхідності, ми маємо можливість забезпечувати нашим клієнтам консультації в інших юрисдикціях, використовуючи мережу наших партрерів в країнах Латинської америки та Европи.

Наші сильні сторони:

 • Наша команда фахівців сприяє іноземним клієнтам в створенні і розвитку комерційної діяльності в США, включаючи створення і реєстрацію компаній, корпоративне управління, реструктуризацію бізнесу, злиття і поглинання.
 • Наша команда складається з юристів що мають досвід та знання законодавства, комерційних звичаїв і бізнес-культури низки країн Латинської Америки, Індії і Європи та мають можливість використати мережу наших партнерських юридичних фірм в інших юрисдикціях.
 • Наші послуги включають консультації і супровід у сфері транснаціональних інвестиційних і фінансових операцій (у тому числі структурованих фінансових договорів), а також у сфері злиття і поглинань. Ряд наших юристів має досвід надання консультацій з міжнародних судових і арбітражних спорів, і досвід представлення інтересів клієнтів в міжнародних арбітражних інститутах.
 • Ми маємо досвід представлення інтересів клієнтів при процедурі визнання і виконання рішень іноземних судів.
 • Наша команда регулярно представляє інтереси іноземних клієнтів при операціях з нерухомістю в США і має можливість забезпечувати консультації з питань фінансування таких операцій.

на початок сторінки

   Tampa: (727) 253-4667          Miami: (305) 902-1553