Tampa: (813) 814-0700     Miami: (305) 902-1553

Lexium PLLC - Attorneys in Tampa & Miami, FL

Професійний досвід

Наталія допущена до адвокатської практики в штаті Флорида (США) та в Україні. Вона має досвід роботи як у сфері врегулювання комерційних спорів, так і в сфері комерційного і господарського права. Основними сферами ії практики являються операції з нерухомістю, фінансові та інвестиційні угоди, формування корпорацій. Наталія також має досвід в сфері міжнародного корпоративного права, включаючи операції зі злиття та поглинання, проектне фінансування, врегулювання спорів та арбітраж.

Наталія має досвід складання комерційних контрактів, включаючи договори про придбання активів та акцій, контракти купівлі-продажу сировинних ресурсів, будівельні контракти, договори про спільну діяльність та кредитні договори з забезпеченням. Наталія також має досвід консультування клієнтів з ряду питань що стосуються складних комерційних договорів, супроводу фінансових угод, надання юридичних висновків у сфері фінансів та нерухомості, та проведення юридичного аудиту підприємств.

Наталія також представляє інтереси клієнтів у складних комерційних спорах, включаючи страхові спори, спори щодо порушення контрактних зобов’язань, спори щодо професійної недбалості, та спори в сфері нерухомості.

Наталія починала свою практику в місті Києві, Україна та займала посади юрисконсульта в європейских компаніях.

Наталія вільно володіє українською та російською мовами.

Освіта

 • Школа права імені Уільяма С. Бойда, Університет Університет Лас-Вегасу, Невада, США, доктор юриспруденції (JD), диплом з відзнакою, 2013 рік. Визнання: почесний список декану: весна 212 року; осінь 2013 року. Нагороди СALI (найвища оцінка на курсі) з наступних предметів: Теорія судових доказів ( 2012 рік); Иміграційне право (2012 рік); Поглиблений курс складання юридичних документів (2013 рік).
 • Київський національний Університет імені Тараса Шевченка, Cпеціаліст права, диплом з відзнакою, 2000 рік.

Участь у адвокатських об’єднаннях

 • Адвокатура штату Флорида, США
 • Київська обласна адвокатура

Огляд практики

 • На реулярній основі представляє інтереси клієнтів з широкого кола питань у сфері корпоративного права та урегулювання судових спорів, готує кредитну докуметацію, проводить юридичний аудит.
 • Представляла інтереси міжнародної корпорації відносно угоди на суму 10 млн. доларів США з придбання ТОВ Iлiчівський Зерновий Темінал.
 • Представляла інтереси міжнародної корпорації відносно угоди на суму 10 млн. доларів США з фінансування будівництва зернового терміналу.
 • Представляла інтереси кредитора відносно угоди з фінансування ТОВ Одеський Олiє-екстракційний Завод на суму 7 млн. доларів США.
 • Представляла інтереси европейського банку відносно угоди з фінансування українського олiє-екстракційного заводу на суму 43.5 млн. доларів США.
 • Представляла інтереси британського банку відносно угоди з фінансування української нафтової компанії.
 • Представляла інтереси одного з найбільших виробників цигарок в Европі при придбанні української тютнової фабрики. Приймала участь у аудиті підприємства.
 • Приймала участь в аудиті українського цементного заводу.

   Tampa: (813) 814-0700          Miami: (305) 902-1553